DABI

CDMM - Trencher
Budownictwo specjalistyczne
DABI | DABI
Firma DABI wykonuje przegrody przeciwfiltracyjne, tzw. metodą CDMM - Continuous Deep Mixing Method - Trencherem.

Jest to technologia powszechnie znana i stosowana na całym świecie. Specjalistyczny Trencher – tnąco – mieszający zbudowany jest z gąsienicowego podwozia i miecza, na którym zamocowane są ruchome urządzenia skrawająco – mieszające, działające na zasadzie piły łańcuchowej. Urządzenie wykonuje przegrodę przeciwfiltracyjną w sposób ciągły [nieprzerwana przegroda przeciwfiltracyjna] na szerokość od 35 – 60 cm oraz na głębokość do 14m. Urabiany grunt zostaje wymieszany z iniektem uszczelniającym bentonitowo-cementowym.
Dzięki wymieszaniu gruntu in situ na mokro z mieszanką bentonitowo-cementową, metoda CDMM - Trencher stała się równoważna do metody wgłębnego mieszania gruntu przy użyciu Palownicy (kolumny DSM). Jednak efekty i parametry wykonanych przegród przeciwfiltracyjnych jednoznacznie przemawiają za technologią CDMM. Dzięki tej metodzie zapewnia się niemal doskonałe wymieszanie zawiesiny z gruntem rodzimym wewnątrz przegrody przeciwfiltracyjnej oraz zapewnia się ciągłość przegrody (bez tzw. okien filtracyjnych powstających w metodach sekcyjnych). Wykorzystywany sprzęt charakteryzuje się wysoką efektywnością i skutecznością. Szybkość i jakość wykonywanych przegród przeciwfiltracyjnych przewyższa kilkakrotnie inne metody.


W celu uzyskania szerszej informacji na temat oferty firmy DABI prosimy o kontakt z działem przygotowania i realizacji produkcji.

DABI
BUDOWNICTWO SPECJALISTYCZNE
+48 32 214 06 13
+48 32 214 62 81

Jak do nas dojechać

DZIAŁ PRZYGOTOWANIA
I REALIZACJI PRODUKCJI


Krzysztof Budny
+48 605 400 110

Paweł Szkotak
+48 781 900 939